Vodafone M Bilişim / Biz Kimiz ?

Dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu'nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye'nin Çözüm Ortakları ve Yatırımcılarından biriyiz.

Mayıs-2009'da Güney Marmara Bölgesi'nin "Dağıtım Merkezi" sorumluluğu ile başlayan sektördeki yolculuğumuz, özellikle Ağustos-2012 döneminden itibaren "Kurumsal ve Bireysel Hizmet Alanları" nda da, sürdürülebilir potansiyeli olan "stratejik" birçok portföyün "çözüm ortaklığı ve partner" sorumluluklarını da bünyesine katmış olarak devam ediyor...

Tüm faaliyetlerinde Vodafone standartlarına uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten şirketimiz , son olarak Temmuz-2014 'te "RedMobile ve RedSMS" markalarıyla "Mobil Pazarlama ve Toplu SMS Partner" çözüm ortaklığı sorumluluğunu da bünyesine katarak sektördeki gelişimini ve büyümesini sürdürmektedir.

"Ailemiz" olan 150'ye yakın çalışanımızla, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemlerde de Vodafone'un" müşterilerimize hayatı kolaylaştıracak yenilikçi çözümler sunmak" vizyonuna sürekli gelişim, güçlü organizasyon ve sürdürülebilir bir ekosistem aracılığıyla katkı sunmak ve bu vizyonun bir parçası olabilmek temel amacımız, taahhüdümüz ve yönetimsel yaklaşımımızdır...

 Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan M Bilişim güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de M Bilişim Cep Merkezimize bekliyoruz.